podcast vám přináší praktické rady, jak se stravovat zdravě v období jara a jak předcházet vysokému cholesterolu. Vysvětlíme vám, jaké potraviny byste měli konzumovat a jaké zdravé alternativy jsou k dispozici. Sledujte náš podcast a získejte užitečné informace, které vám pomohou udržet si zdraví a dobrý pocit po celý rok.

Vysoké hladiny cholesterolu v krvi mohou zvýšit riziko vzniku srdečních a cévních onemocnění, jako jsou například srdeční infarkt a mrtvice. Krevní cévy se mohou ucpané plaky z cholesterolu, což způsobuje zúžení cév a snižuje průtok krve. Pokud se plaky roztrhnou, mohou vést k závažným zdravotním komplikacím. Jedna z nejlepších cest, jak se těmto potížím vyhnout je zdravá životospráva

Z vašich e-mailů:

,,Zahodila jsem injekční stříkačku a moje lékařka jen kroutí hlavou. Děkuji paní Dagmaro za vaše vedení. Když jsem k vám přišla poprvé byla jsem hromádkou nervů z toho, že si do konce od života budu muset píchat injekce. Ve svých 45 letech a při sportovní postavě jsem si myslela, že cukrovka se mě netýká. Zhroutila jsem se, když mi to lékařka řekla, ale nevzdala jsem se a udělala pro sebe to nejlepší. Našla jsem si vás. Dnes vím, že jsem udělala krok správným směrem. Změny, které jsem musela udělat nebyly tak drastické oproti tomu, co jsem musela vykonávat pod vedením lékařky. Stále nechápu, jak je možné, že lidé, kteří skládají Hippokratovu přísahu jsou spíše prodejci farmaceutického průmyslu než lidé, kteří opravdu pomohou vyléčit.
Jsem ráda, že jsem dala na svoji intuici a začala hledat alternativní řešení a nevzdala se doktorům. Lucie Výbojná” 

Autor

Makrobiotické poradenství. Zbavte se zdravotních potíží - pomůžu vám

Napsala jsem pro Vás

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Uzdravte se jídlem!

Pojďte si promluvit, pomůžu vám!
Malá změna vašeho jídelníčku může udělat velkou změnu na vašem zdraví.