Pojeďte omládnout!

Srí Lanka 11.02.-28.02.2025, Dikwella

Pojeďte se mnou na ozdravnou dovolenou na Srí Lance. Uzdravte se Ajurvédou!
Pouze 9 míst!

Ozdravte se Ajurvédou pod mým dohledem! 

Pobyt na Srí Lance je zaměřený na civilizační choroby způsobené stylem života. Špatný spánek, fyzické vyčerpání, nadváha, cukrovka, občasné bolesti. Vaše tělo bude znovu fungovat jako za mlada.

Omládněte

Obnovíte své zdraví s přírodní sílou, léčebných procedur, Ayurvédských bylin, chutné stravy a masáží. Odhalíte se mnou tajemství trvalého zdravého hubnutí.

Zlepšete své zdraví

Zbavíte se škodlivin ve vašem těle v Ayurvédském centru pod odborným vedením. 

Jarní detox s Dášou na Srí Lance

Resort DIKWELLA

Program je zaměřený na jarní očistu těla i mysli.

Od 16. února stoupá jarní energie, kterou je velmi vhodné využít pro očistu celého organismu. Zbavte se škodlivin ve vašem těle v Ayurvédském centru pod odborným vedením.

Odhalte tajemství trvalého zdravého hubnutí a obnovte své zdraví s přírodní sílou, léčebných procedur, Ayurvédských bylin, vyvážené a chutné stravy a masáží, jarní detox je ten nejlepší start do nového roku.

Termín:
11.02.-28.02.2025, Dikwella
18 dní, Cena 2 800 €, Celkem 9 míst

Ajurvéda

Léčebné procedury - Ozdravné masáže - Vyživující  koupele

Relaxace

Probíhá v souladu s vašimi potřebami. Odpočinek je na denním pořádku a je součástí celého ozdravného a očistného procesu. Doplňkem kvalitní relaxace je popíjení bylinných nápojů, které nejen napomáhají vašim potížím, ale především přináší soulad a harmonii.

Vegetariánská strava

Vegetariánská strava + ryby. Vaše strava je důsledně sledována s přihlédnutím k vašemu zdravotnímu stavu a potřebám. Vše připravují profesionálové a strava je mimořádně chutná. 


Ajurvédští Lékaři

Vše probíhá pod odborným dohledem ayurvédských lékařů. Komunikace probíhá v angličtině. S překladem Vám pomohu

Napsali mi klientky

Byl to neuvěřitelný čas který jsem strávila na Srí Lance. Nejen že jsem si odpočinula ale opravdu jsem nabrala nové síly a zregenerovala se. Ayurvédský celostní přístup ke zdraví mi vyhovuje a věřím, že pojedu s paní Dagmarou znovu příští rok. Strava úžasná, příroda fascinující a personál, který se na vás jen usmívá. Člověk by řekl, že je v ráji :) 

Lucie Binková 


Můj syn říká krása střídá nádheru a já mohu tento pobyt nazvat jen tak jako on. Byla to opravdu očistná cesta a zbavila mne spousty neduhů. Některé dny jsem si připadala jako v pohádce. V mnohém tento pobyt předčil mé očekávání. Zhubla jsem, nabrala sil a rozhodně jsem si odpočinula tak jako nikdy. Kdo nezažil, nepochopí. 

Milena Hovorová

Léčebné procedury, masáže a relax, vše, co jsem si mohla přát aby se mé zdraví opravdu zlepšilo. Navíc pod milým dohledem paní Dagmary. Mohu jen vřele doporučit a přát si, že příště pojedu znovu. Byla jsem opravdu na pokraji svých fyzických i psychických sil a tohle mi neuvěřitelně pomohlo. Děkuji. 

Karolína Válková

Chcete jet se mnou ?

Napište, spojím se s vámi

Vyplňte a odešlete, brzy se vám ozvu

Pomůžu vám ke zdraví

×
75% Complete
75% Complete
You're just one step away!
Enter your details below and we'll get you signed up