Institut Makrobiotiky

Vaříme spolu

V.I.P. Víkend plný pohody, relaxace a makrobiotického zdravého vaření.  

Termín: 11. - 14.4. 2024 v Adršpachu  
Cena: 12 000 
Zbývá 1 místo

VIP víkend v Adršpachu

Vaříme spolu 

Pojďte zažít pohlcující zážitek, který kombinuje makrobiotické vaření pod odborným vedením, cvičení Zhineng Qi Gong a vychutnávání omlazující atmosféry přírodní krásy Adršpachu.

Budeme spolu celý dlouhý prodloužený víkendu a spoustu toho stihneme probrat konkrétně o vašem zdraví.

Co vás se mnou čeká?

  • Naučíte se vařit pod mým vedením jídla,  která právě vy potřebujete zařadit do svého jídelníčku. Jídelníček sestavuji vždy podle přihlášených.
  • Zacvičíte si se mnou každý den sestavy z cvičení Zhineng Qi Gong, 
které pak mnohem snadněji budete cvičit i sami doma. Sestavy připravuji podle potřeb přihlášených.
  • Budete vědomě relaxovat v nádherné přírodě Adršpachských skal a načerpáte ohromnou sílu jarní přírody.
  • Veškeré suroviny zajistím podle zásad makrobiotiky v bio kvalitě, abyste viděli, jak s takovými surovinami zacházet, aby vám opravdu pomáhaly.
  • Každému z vás konkrétně ukážu, co je právě pro něj vhodné. Vím, že občas se stane, že si nevíte rady, jak s některými surovinami zacházet, anebo si nejste jistí, zda to, co děláte, děláte správně. 
  • Nejen, že budete po celý víkend v nádherné přírodě, v příjemném prostředí centra Wondergul life, ale navíc si můžete rezervovat i Shiatsu masáže.
  • Zrelaxujete, naučíte se spoustu nových jídel, dozvíte se, co právě vám bude pomáhat na jaře a v létě nejvíce a v neposlední řadě, budete ve společnosti stejně naladěných lidí.

Přihláška
V.I.P. víkend Vaříme spolu

Kde:
V Adršpachu, Wonderful life Centrum,
Horní ulice, 

Teplice nad Metují

Časový rozvrh víkendu:  
Příjezd je ve čtvrtek 11.4.


Začínáme v 17 hod. společnou večeří, kterou vám připravím já.
Odjezd je v neděli po obědě kolem 14hod. 

Ubytování:
Je ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Počet osob je omezený, pokud chcete sebou vzít rodinného příslušníka, nebo kamarádku, dejte mi vědět co nejdříve. 

Zbývá 1 místo

Vaření s paní Dagmarou je nabité jejími zkušenostmi a dlouholetou praxí s klienty. Naučila mne jak mohu využívat jídlo, aby bylo opravdu prospěšné pro mé zdraví a přitom abych nestála do rána do večera v kuchyni. 

Akce se rychle plní, přihlaste se hned

Přihláška

na V.I.P. víkend

Products
Množství
Cena
1
Vaříme spolu - 11. - 14.4. 2024 v Adršpachu 
-
+
12 000 

Kontaktní informace

Přehled objednávky

Produkt
Cena celkem
1
Vaříme spolu - 11. - 14.4. 2024 v Adršpachu
Vaříme spolu - 11. - 14.4. 2024 v Adršpachu × 1
12 000 
Mezisoučet 12 000 
Cena celkem 12 000 

Platební informace

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení Vaší objednávky, zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu a k dalším účelům popsaných na stránce ochrana osobních údajů.

* 100% Bezpečná platba *

Co říkají klientky 

Vlasta 

Skvělý prodloužený víkend. Naučila jsem se využívat všeho z čeho vařím a spoustu dalších věcí, které mi nebyly jasné, když jsem si jídlo připravovala jen podle kuchařky. Doporučuji každému zažít paní Dagmaru v akci, protože tyhle informace, které ona poskytuje z její dlouholeté praxe, vám nikdo nikde neřekne. Za mě skvělý víkend na kterém jsem se dozvěděla mnohem více, než jsem čekala. 

Klára 

Víkend byl plný vaření od rána do večera. Vše jsme si uvařily samy a vše jsme si také samy snědly. Byla jsem ve skupině jen samých žen, tak to pro mne bylo o to příjemnější, protože v práci jsem mezi samými muži. 
Dozvěděla jsem se nejen jak vařit, ale i kde nakupovat a hlavně co, abych neutrácela peníze jen za dobrou reklamu některých výrobků. Pro mne osobně skvělá investice.  

Zuzka 

Nevěděla jsem co mě čeká. Bála jsem se, že nám jen někdo bude ukazovat jak se vaří a byla jsem velmi ráda, že jsme všichni vařili. Nejen že tady byla skvělá atmosféra ve které šlo učení samo, ale dozvěděla jsem se od paní Dagmary hodně užitečných rad přímo pro moje zdraví i zdraví mých dětí. Naučila nás různé vychytávky, které jsem před tím ani neznala a v důsledku mi ušetří spoustu času. Za mě super vaření. 

V.I.P. víkend Vaříme spolu

V.I.P. Víkend plný pohody, relaxace a makrobiotického zdravého vaření. 11. - 14.4. 2024 v Adršpachu

© Ing.Dagmar Lužná | info@dagmarluzna.cz  | Ochrana osobních údajů+420 602 545 523