Roční spolupráce na vašem zdraví

Cesta k vašemu trvalému zdraví

Potřebujete-li jakoukoli radu ohledně svých zdravotních potíží, nebo chcete-li sestavit jídelníček jako prevenci proti civilizačním chorobám, stresu, nadváze apod., objednejte se.

Ing. Dagmar Lužná

@makrobiotika

Jsem tu pro zdravé i nemocné. Lidé se zdravotními problémy mi často říkají, že jsem byla tou poslední ,,inštancí" za kterou šli. Vždy jsou překvapeni, jak se dokáže změnit jejich zdraví jen pomocí stravy.

Ing.Dagmar Lužná

Zbavte se zdravotních potíží - zdravě a chutně

Jsem tu pro zdravé i nemocné. Lidé se zdravotními problémy mi často říkají, že jsem byla tou poslední ,,inštancí" za kterou šly. Vždy jsou překvapeni, jak se dokáže změnit jejich zdraví jen pomocí stravy.

Objednejte si 

7 x Osobní konzultace
+ 12 měsíců odborný dohled

Speciální výhodná nabídka! Získáte 7x osobní konzultaci a odborný dohled po celou dobu!

Rezervujte si rok spolupráce se mnou!

Vaše objednávka
Cena
1
Roční odborné vedení
20 000 

Kontaktní informace

Order Summary

Produkt
Cena celkem
1
Roční odborné vedení
Osobní konzultace 12 x + odborné vedení × 1
20 000 
Mezisoučet 20 000 
Cena celkem 20 000 

Platební informace

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení Vaší objednávky, zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu a k dalším účelům popsaných na stránce ochrana osobních údajů.

* 100% bezpečná platba *

Pomáhám svým klientům ke zdraví

Jana Moučná

Právní služby

Paní inženýrka Lužná je dáma na svém místě. Zbavila mne dlouhotrvajících potíží s cévami se kterými si nikdo nevěděl rady. Celostní přístup je to, co jsem velmi potřebovala. Spolupráce s ní není jen o změně stravy, ale i ostatních věcech, které jsem lehce zařadila do svého života. 

Pavel Klaus

it Consultant

Pracuji ve velké společnosti, kde je stres na denním pořádku. Netrvalo dlouho a měl jsem žaludeční potíže. Pod vedením paní Dagmary úplně přestaly tyto potíže. Malé změny v jídelníčku, který mi byl ušit na míru, lehké cvičení a další rady způsobily, že jsem nejen bez žaludečních potíží, ale i bez stresu. 

Lenka Novotná

Kosmetička 

Menopauza není něco čemu se můžete vyhnout. Mé potíže byly tak silné, že jsem nemohla ani řádně vykonávat svoji činnost. Pod vedením paní Dáši, jsem už v prvním měsíci zaznamenala velkou úlevu. Můj lékař se dnes po roce diví, jak to, že mám všechny potíže pryč. Asi mu doporučím Institut paní Dagmary :)