Jarní detox pro vaše skvělé zdraví

Teď je nejlepší čas na 
Jarní detox s Rabanonem!

Ing. Dagmar Lužná
Institut Makrobiotiky

Jarní očista s Rabanonem  nastartuje vaše zdraví, imunitu a energii!

Přemýšlíte, jak se zbavit nadváhy, únavy a nezdravého vzhledu pokožky po zimě? Jarní očista s pomocí rabanonu je jednoduchý a efektivní způsob, jak obnovit své zdraví a vitalitu! Připravila jsem pro vás kompletní postup včetně úžasné černé ředkve - Rabanonu

 • Úžasná černá ředkev
 • Jak zdravě držet půst
 • Recepty na zdravá jarní jídla

V Jarní očistě s Rabanonem dostanete:

+ všechny potřebné informace jak provádět jarní očistnou kůru

 + balení ampůlí s Rabanonem

1.

Rabanon - úžasnou černou ředkev

Rabanon obsahuje přírodní látky, které detoxikují tělo a podporují regeneraci. S mým průvodcem jarní očistou a půstem získáte postupné kroky a praktické tipy, jak pomocí rabanonu očistit tělo a zlepšit své celkové zdraví. Množství ampulí s Rabanonem je podle zvolené délky očisty.

2.

Jak zdravě držet půst a co začít jíst po něm

Existuje několik způsobů, jak půst provádět, ale cílem je vždy pomoci tělu vyčistit se a regenerovat. Ukážu vám, jak na to a také co začít jíst po půstu, aby jeho efekt byl pro vás nejlepší. Ukážu vám 4 varianty půstu, které vám bez týrání přinesou nejlepší výsledky očisty

3.

Jarní recepty pro zdraví a energii

Správné jídlo může pomoci tělu při jarní očistě tím, že poskytuje tělu potřebné živiny pro detoxikaci a regeneraci. Důležité je také pít dostatek vody a vyhýbat se potravinám s vysokým obsahem cukru a tuku. Proto Vám přináším několik doporučení na jarní jídla, která podporují očistu těla a přinášejí vám vše, co vaše tělo potřebuje. 

20-ti a 40-ti denní léčebná kúra Jarní očista s Rabanonem

V průběhu jarní očisty se zbavíte usazenin, plísní, tuků a kvasinek, které vás otravují zevnitř. Detoxikace vašeho těla má skvělý účinek na vaše zdraví vzhled, svěžest a energii. Naučíte se zdravě jíst a pít více vody, což vám pomůže udržovat zdravý životní styl i po ukončení léčebné kůry.

 • Zbavíte játra zátěže
 • Rozpustíte kalové nečistoty ve žlučovodech
 • Zabraníte usazování písku a kamenů ve žlučníku
 • Odvodníte nahromaděnou tekutinu v nohách
 • Očistíte močové cesty

Objednejte si Jarní očistu s Rabanonem

Úžasné léčebné a očistné účinky Rabanonu

Rabanon  - 100% šťáva z černé ředkve, která podporuje výrazně sekreci žluči, zlepšuje funkci jater, odstraňuje toxické látky a rozpouští žlučníkové kameny.

Jedinečný přípravek, který Vám může pomoci vyčistit organizmus od toxických látek a podpořit zdraví žlučníku, jater a žaludku. Navíc rozpouští žlučové kameny, dezinfikuje močové cesty, působí proti ztrátě elánu a řeší zácpu a nadýmání.

 • Odstraňuje toxické látky
 • Rozpouští žlučové kameny
 • Dezinfikuje močové cesty
 • Působí proti ztrátě elánu
 • Podporuje sekreci žluči
 • Řeší zácpu a nadýmání
 • Zlepšuje funkci jater
 • Zlepšuje trávení
 • Vyčistí organizmus

Jarní očistu s Rabanonem doporučuji všem svým klientům. Má skvělé očistné a léčebné účinky. Využijte darů, jarních receptů, půstu a černé ředkve. Vaše tělo vám poděkuje!

Ing. Dagmar Lužná

Makrobiotička

 • Rabanon obsahuje přírodní složky, které jsou šetrné k tělu a nemají vedlejší účinky.
 • Je to bezlepkový produkt, vhodný pro osoby s celiakií nebo intolerancí na lepek.
 • Jarní detoxikace může pomoci s hubnutím a zlepšit vzhled pokožky, vlasů a nehtů.
 • Rabanon může pomoci s odstraňováním zápachu z úst a zlepšit celkovou ústní hygienu.
 • Mnoho uživatelů Rabanonu poznamenalo zlepšení své nálady, energie a celkového pocitu pohody.

Objednejte si
Jarní očistu s Rabanonem

Jarní očista s pomocí rabanonu je jednoduchý a efektivní způsob, jak obnovit své zdraví a vitalitu!

Objednejte Jarní očistu s Rabanonem a získáte postupné kroky a praktické tipy, jak pomocí rabanonu detoxikovat tělo a obnovit svou energii. Zlepšíte své trávení, podpořte snížení hmotnosti a zlepšete svůj celkový zdravotní stav.

A nejen to! Získáte také doporučení na zdravá jarní jídla, která podporují očistu těla, a informace o tom, jak zdravě držet půst a jak se vrátit k jídlu po něm.

Dostanete:

 • Jak začít Jarní detox
 • Jak zdravě držet půst a co po něm začít jíst
 • Recepty na zdravé jarní jídlo pro podporu očisty
 • Rabanon - balený v ampulích

Počet balení rabanonu v objednávce ( zasílám přez Zásilkovnu) : 

20-ti denní kůra - 2 balení po 20 ampulích
40-ti denní kůra - 4 balení po 20 ampulích

Léčebná kúra mě zachránila před kudlou! Doslova! Paní Dagmara mi změnila jídelníček a k tomu přidala 20-ti denní kůru rabanonu. Díky ní jsem nemusela jít na operaci žlučníku!

Rabanon je 100% přírodní produkt, šťáva se získává metodou studené extrakce. Plněno ihned do ampulí, čímž je zaručeno 100% bioaktivních látek. Oceněno certifikátem EkoCert

Objednejte Jarní očistu s rabanonem  ještě dnes a začněte se cítit lépe! 

Omlouváme se, ale tento produkt nelze zakoupit.
Omlouváme se, ale tento produkt nelze zakoupit.

Přihláška

Kontaktní informace

Přehled objednávky

Produkt
Cena celkem
Mezisoučet
Cena celkem

Platební informace

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení Vaší objednávky, zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu a k dalším účelům popsaných na stránce ochrana osobních údajů.

* 100% Bezpečná platba *

Co říkají klientky 

Martin 

Díky paní Dagmar jsem začal používat Rabanon. Sám od sebe jsem si ho koupil už dříve, ale nedokončil jsem ani základní kúru. S její pomocí jsem zjistil jak přesně ho mám používat a hlavně proč a v čem mi pomůže. Písek v ledvinách odešel jak mávnutím proutku. Děkuji paní Dagmaře za její pomoc v mém trápení. 

Věra  

S paní Dagmarou procházím každé jaro očistou i s pomocí Rabanonu. Přiznávám, že se pokaždé moje tělo na tuhle očistu těší a výsledky jsou neuvěřitelné. Po dlouhé zimě je to velmi vhodné. Vánoce se moc zpátky nedržím a tohle mě zase dá dokupy. 

Josefa 

O účincích řepy jsem se dozvěděla dávno, ale až s paní Dagmarou jsem se do této očisty pustila. Bylo neuvěřitelné, jak jsem vnímala, co se děje v mém těle. Paní Dagmara mi doporučila i jídla, která jsou pro mne vhodná. Rozhodně budu opakovat a zůstávám v péči této dámy. 

Jak Rabanon použít?

Jak nejlépe Rabanon funguje?

Rabanon doporučuji užívat ráno nalačno. Alespoň 30 minut před snídaní i ranní kávou či čajem. Do malého hrnku si dáte teplou vodu, obsah ampulky, a čerstvě vymačkanou šťávu z citronu. Tento nápoj vypijete. 

Je vhodný při akutních potížích?

Ano je vhodný. Spousta mých klientů ke mne přijde právě s akutními potížemi, kdy mají bolesti a lékař jim doporučuje operaci žlučníku. Rabanon dokáže rozpustit nejen písek, ale i kameny, které pak z těla odejdou bezbolestně při vylučování. 

Jak dlouho ho musím brát?

Lidem, kteří ještě Rabanon nikdy neužívali, doporučuji 20 denní kůru. Lidé, kteří zařadili Rabanon do svého života, tak mají ode mne doporučení na 40 dnů. Nejlépe 2x do roka na jaře a na podzim. Doporučuji konzultaci se mnou. Pomohu vám nastavit i podpůrný jídelníček, aby se účinky znásobily tak, jak to potřebujete právě vy.  

Jak často opakovat používání?

V rámci prevence je vhodné Rabanon využívat na jaře a na podzim. Při akutních potížích je výborné nasadit ihned. Močové kameny, písek, rozbouřený žlučník, nic z toho vás nemusí trápit. Společně zvládneme všechny bolesti a trápení, které máte. Rabanon je první pomoc, jídlo jíte každý den :) pomůžu vám sestavit jídelníček tak, aby se vaše tělo uzdravilo a zdravé zůstalo. 

Jsou nějaké nežádoucí účinky?

Oproti chemickým lékům, je Rabanon 100% přírodní a proto je také tak účinný. Naše těla ho umí zpracovat a těší se na tuto očistu. Očistná kúra může být doprovázena řidší stolicí i častějším močením. To jsou ovšem žádoucí účinky, které chcete. 

Obnovte harmonii organizmu
Jarní očista s Rabanonem

20-ti a 40-ti denní kůra, průvodce očistou, recepty, doporučení. 
Rabanon bez konzervačních látek, 100% přírodní  v ampulích

Ing. Dagmar Lužná

Autorka bestselleru mezi kuchařkami Makrobiotické vaření. Prodáno více než 20 000 výtisků

Autorka knih:
Makrobiotické vaření.
Makrobiotický léčebný talíř I
Makrobiotický léčebný talíř II
Makrobiotické dobroty babiček Dáši a Světlany
Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad
Kouzlo kvásku

Zakladatelka Institutu Makrobiotiky
Makrobiotické poradenství
Lektorka makrobiotické stravy
Lektorka cvičení Zhineng Qi Gong

© Ing.Dagmar Lužná | info@dagmarluzna.cz  | Ochrana osobních údajů+420 602 545 523